Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • AGREST BIAŁY TRIUMF(pienny) Z ODKRYTYM KORZENIEM

Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Wysokość sadzonki: ok. 130cm. Korzenie krzewu na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
15.04
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

Biały Triumf to pienny agrest z odkrytym korzeniem, który pięknie wygląda posadzony przed domem lub na działce. Rodzi duże owoce, które zrywa się w bardzo wygodny sposób, dzięki szczepieniu na pniu.


Charakterystyka krzewu
 Krzew owocowy wzrasta intensywnie, rozgałęziając się i tworząc kulistą koronę. Pędy są solidne, grube, sztywne i mają kolce. Liście są niewielkie, wybarwione na zielono, lśniące. Triumf Biały jest bardzo plenny i owocuje w każdym roku. Pierwsze kulki zerwiemy w drugim roku od posadzenia. Krzewy owocowe z odkrytymi korzeniami dostępne są w sprzedaży wczesną wiosną i jesienią.

Owoc
Kuliki Białego Triumfa są duże, jajowate, z wyraźnym ogonkiem. Gdy są dojrzałe, wybarwiają się na jasnozielony kolor, wręcz lekko przeźroczysty. W smaku słodko kwaśne, soczyste. Są bardzo lubiane w konsumpcji na surowo, ale można także wykonać z nich przetwory. Dojrzewają w lipcu.

Uprawa
Biały Triumf Pienny z odkrytym korzeniem będzie krzewem owocowym, który wspaniale przyozdobi ogród. Jest długowieczny, zachowując przy tym owocowanie. Nie zapada na choroby i dobrze znosi zimy. Sadzonkę warto posadzić w dobrej ziemi, lekko kwaśnej, umiarkowanie wilgotnej. Miejsce nasadzeń powinno być słoneczne lub półcieniste. Cięcie agrestu przeprowadzamy wiosną i skracamy pędy o połowę długości jednorocznego przyrostu. Warto to robić regularnie, gdyż krzew zachowa wtedy wysoką plenność. Biały Triumf jest samopylny.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png