Trwa przedsprzedaż oferty sezonowej wysyłkę rozpoczynamy od 15 października.

W tej kategorii znajduje się aronia z odkrytym korzeniem. Aronia jest bardzo chętnie wybieranym przez Klientów krzewem. Jej owoce są słodkie i cierpkie w smaku, posiadają wiele witamin - najczęściej przetwarzana jest na sok z aronii, który jest niezastąpiony w walce z przeziębieniem! Co więcej, pięknie prezentuje się w ogrodzie czy sadzie - gdy kwitnie, pojawiają się na niej zachwycające, białe kwiaty. Jest na pewno doskonałym wyborem zarówno dla początkujących jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Aronia to bardzo wdzięczny krzew - nie potrzebuje specjalnych warunków, jest prosta w uprawie i co najważniejsze - mrozodoporna!

Jeśli chodzi o zbiory, to w przypadku aronii warto poczekać jak najdłużej. Pierwsze owoce pojawią się w sierpniu, ale nie będą one jeszcze aż tak słodkie, jak te, które pojawią się później.

Jesteśmy przekonani, że wybierając produkty z naszego sklepu, każdy klient będzie bardzo zadowolony. Bardzo dbamy o nasze sadzonki - od pierwszego do ostatniego etapu. Pilnujemy, aby te, które zamierzamy wysłać były odpowiednio do tego przygotowane i zabezpieczone. Nie możemy pozwolić na to, aby coś się wydarzyło po drodze do Klienta! Oprócz tego upewniamy się, że każda wysyłana przez nas sadzonka nie ma żadnych złamań, skaz ani infekcji. Dostarczamy zdrowe, gotowe do posadzenia drzewka i krzewy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Sprawdźcie też inne kategorie! Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl