• Kategorie
  • Parametry
  • CZEREŚNIA W DONICZKACH

Czereśnie to drzewka owocowe, które chętnie wybierane są do domowych sadów i ogrodów. Uprawa towarowa związana jest głównie z eksportem owoców lub sprzedażą w większych miastach. Wśród dostępnych odmian znajdziemy te wczesne, jak i późniejsze. Warto szukać takiej, która ma owoce takie, jakie lubimy – jasnoczerwone lub ciemne, bordowo-czarne. Kupując drzewka czereśni w donicach, możemy od razu posadzić je do ziemi lub poczekać na dogodny dla nas moment. Nie musimy ograniczać się do wiosny i jesieni, zwłaszcza że jest to drzewo, dla którego dość istotne są chłody. 

Drzewka owocowe czereśnia

W sklepie każdy znajdzie na pewno taką odmianę, którą polubi. Z popularnych warto wspomnieć: Burlat, Sweetheart, Kordia czy Rivan. Jeżeli szukasz bordowych, wręcz podchodzących pod czarne owoców, wybierz odmiany: Regina, Kordia lub Rivan. Jeżeli wolisz jędrne czerwone kuleczki – czekają na Ciebie czereśnie Buttnera lub Vega.

Czereśnie są bogate w składniki mineralne i witaminy. Wartościowy jest np. potas, który korzystnie wpływa na organizm. To także źródło cennych witamin z grupy B i jodu. Owoce warto jeść na surowo, wtedy oddają nam najwięcej dobrego. 

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 299PLN

24/7 pomoc techniczna

Skorzystaj z pomocy kiedy tylko potrzebujesz!

100% gwarancji zwrotu

Do 30 dni od zakupu danej rośliny

24/7 pomoc techniczna

Skorzystaj z pomocy kiedy tylko potrzebujesz!

100% gwarancji zwrotu

Do 30 dni od zakupu danej rośliny