• CZEREŚNIOWIŚNIA KOLUMNOWA CAROLINE ODKRYTY KORZEŃ

Czereśniowiśnia Kolumnowa Caroline z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
29.80
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Caroline to czereśniowiśnia kolumnowa z odkrytym korzeniem, którą można uprawiać na balkonie, tarasie lub standardowo w ziemi w sadzie. Jest to świetna opcja dla osób, które chcą mieć drzewko owocowe, które przynosi plony, wygląda bardzo dekoracyjnie i nie wymaga wiele pracy.

Charakterystyka drzewa
Czereśniowiśnia Caroline dorasta do wysokości około 2,5 metra. Jest to hybryda wiśni i czereśni, łącząca zalety ich obu. Sadzonka z odkrytymi korzeniami przeznaczona jest do nasadzeń jesiennych lub wiosennych, a pierwsze owoce pojawią się na młodym drzewku owocowym już po 2 latach.

Owoc
Wiśnioczereśnia Caroline rodzi duże owoce (do 16 gramów) otoczone czerwoną skórką. Im bardziej są dojrzałe, tym ciemniejsza się ona staje. W konsumpcji są bardzo smaczne – słodkie i lekko kwaśne jednocześnie. Można je jeść na surowo lub przetwarzać na dżemy i soki. Gotowe do zbioru są w lipcu.

Uprawa
Czereśniowiśnia jest niewrażliwa na mrozy i choroby. Bardzo dobrze radzi sobie w naszym klimacie, nawet w chłodniejszych regionach. Lubi stanowiska słoneczne lub półcieniste. Optymalna ziemia powinna być żyzna, przepuszczalna, o odczynie obojętnym lub lekko kwaśnym. Kolumnowa czereśniowiśnia Caroline jest samopylna.

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży czereśniowiśnie kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także czereśniowiśnie kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png