• JABŁOŃ KOLUMNOWA BOLERO® ODKRYTY KORZEŃ

Jabłoń Kolumnowa Bolero, Wysokość sadzonki: ok. 120cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

28.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

Zostaw telefon

WYSYŁKA (od 5 października do 1 grudnia) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Żółte jabłka w ogrodzie są ciekawym urozmaiceniem, tuż obok zielonych czy czerwonych. Jabłoń kolumnowa Bolero właśnie takie rodzi. Można ją także posadzić w doniczce i postawić na tarasie lub na słonecznej werandzie.

 

Charakterystyka drzewa

Jabłoń Bolero rośnie dość słabo i osiąga wysokość około 2,5 metra. Przez wzgląd na pokrój kolumnowy, kolejne drzewa można sadzić w odstępach nawet mniejszych niż 1 metr. Występuje jeden pień przewodni liczne krótkopędy.

 

Owoc

Jabłka Bolero są dość duże, kuliste, delikatnie spłaszczone. Skórka jest w kolorze żółtym, czasem pojawia się na niej delikatny rumieniec od słońca. W konsumpcji są smaczne, słodkie, soczyste. Gotowe są do zrywania pod koniec września, a z jednego drzewka owocowego możemy ich uzyskać nawet 10 kg.

 

Uprawa

Bolero to jabłoń kolumnowa, której niestraszne są polskie mrozy. Nie poddaje się też większości chorób, w tym jest dość dobrze uodporniona na mączniaka i parcha. Gleba powinna być żyzna, przepuszczalna, umiarkowanie wilgotna.

 

 

Jabłoń kolumnowa Bolero jest samopylna.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie