Trwa przedsprzedaż oferty sezonowej wysyłkę rozpoczynamy od 15 października.

W tej kategorii znajdziecie jeżyny z odkrytym korzeniem. W naszym asortymencie posiadamy takie krzewy jak jeżyna gazda z odkrytym korzeniem oraz jeżyna orkan z odkrytym korzeniem, obie pochodzące z Polski. Możecie wybrać, która sadzonka lepiej Wam odpowiada - czy wczesna, czy późna odmiana! W razie jakichkolwiek pytań - z przyjemnością doradzimy, który rodzaj będzie najlepszy.

Jeżyny z odkrytym korzeniem są odporne na mrozy i choroby, ale bardzo źle znoszą suszę, dlatego trzeba dbać, aby krzew był podlewany, jeśli jest zbyt gorąco. Jeżyna lubi słoneczne miejsca. Jest bardzo prosta w uprawie, dlatego świetnie nada się i dla osób początkujących, i tych bardziej zaawansowanych.

Owoce krzewu doskonale nadają się do jedzenia na surowo, ale również do różnego rodzaju przetworów! Dżemy, syropy, soki - z pewnością warto pomyśleć, co zrobić z bogatymi zbiorami! Jeżyna jest bogata w witaminy i minerały, a jej owoce są słodko-kwaśne. Co ważne, krzew ten można hodować ekologicznie.

Wybierając nasz sklep możecie być pewni, że przed wysyłką dokładnie sprawdzimy każdą sadzonkę upewniając się, że nie jest połamana, nie ma żadnych skaz ani infekcji. Co więcej, dokładnie zabezpieczamy każdą roślinę przed wysyłką - nie pozwalamy na to, aby coś wydarzyło się w transporcie! Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Rośliny to nasza pasja!

Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient znajdzie idealne drzewko dla siebie! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl