Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • MALINA JESIENNA W DONICY

Malina Jesienna nie tylko dużymi i smacznymi owocami, ale także polskim rodowodem. Jest łatwa w uprawie, więc cieszy się coraz większą popularnością. DOSTEPNOŚĆ: W DONICZCE

Brak towaru
12.28
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni robocze
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

 


MALINA JESIENNA
Docelowa wysokość krzewu: 1,5m/2m
Dojrzałość zbiorcza: koniec sierpnia
Barwa owoców: czerwony
Miąższ: słodki
Rozmiar owoców: bardzo duży
Mrozoodporność: -30°C
Stanowisko: słoneczne
Zapylacze: samopylna
Pochodzenie: Polska

 


Malina Jesienna kusi nie tylko dużymi i smacznymi owocami, ale także polskim rodowodem. Jest łatwa w uprawie, więc cieszy się coraz większą popularnością.


 


Charakterystyka krzewu


Krzew rośnie silnie, a pędy dorastają nawet do 2 metrów wysokości. Znajdziemy na nich niewielkie kolce. Wymaga cięcia, wykonywanego jesienią. Krzewy owocowe dostępne są z gołymi korzeniami lub w doniczkach.


 


Owoc


Malina Jesienna rodzi bardzo duże owoce. W kształcie są trochę kuliste, trochę wydłużone. Mają intensywnie czerwony kolor i delikatne omszenie. Dojrzałość zbiorcza rozpoczyna się w połowie sierpnia i kończy się wraz z jesiennymi przymrozkami. W tym czasie Malina jesienna owocuje dwukrotnie.


 


Uprawa


Malina Jesienna ma stosunkowo niewielkie wymagania. Potrzebuje słońca, spokoju i wody. Najlepsza ziemia to gleba żyzna, przepuszczalna, lekko kwaśna. Maliny źle reagują na długi okres suszy. W uprawach plantacyjnych konieczne jest więc wykonanie nawodnienia. Należy jej zapewnić dużo światła słonecznego i miejsce osłonięte od wiatru.


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png