Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • MALINA POKUSA W DONICY

Pokusa kusi nie tylko dużymi i smacznymi owocami, ale także polskim rodowodem. Jest łatwa w uprawie, więc cieszy się coraz większą popularnością. DOSTEPNOŚĆ: W DONICZCE

12.28 -14% 10.56
Do końca promocji pozostało:
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

 

MALINA POKUSA

Docelowa wysokość krzewu: 1,5m/2m
Dojrzałość zbiorcza: koniec sierpnia
Barwa owoców: czerwony
Miąższ: słodki
Rozmiar owoców: bardzo duży
Mrozoodporność: -30°C
Stanowisko: słoneczne
Zapylacze: samopylna
Pochodzenie: Polska

 

Pokusa kusi nie tylko dużymi i smacznymi owocami, ale także polskim rodowodem. Jest łatwa w uprawie, więc cieszy się coraz większą popularnością.

 

Charakterystyka krzewu

Krzew rośnie silnie, a pędy dorastają nawet do 2 metrów wysokości. Znajdziemy na nich niewielkie kolce. Wymaga cięcia, wykonywanego jesienią. Krzewy owocowe dostępne są z gołymi korzeniami lub w doniczkach.

 

Owoc

Malina Polusa rodzi bardzo duże owoce. W kształcie są trochę kuliste, trochę wydłużone. Mają intensywnie czerwony kolor i delikatne omszenie. Dojrzałość zbiorcza rozpoczyna się w połowie sierpnia i kończy się wraz z jesiennymi przymrozkami. W tym czasie Pokusa owocuje dwukrotnie.

 

Uprawa

Malina Pokusa ma stosunkowo niewielkie wymagania. Potrzebuje słońca, spokoju i wody. Najlepsza ziemia to gleba żyzna, przepuszczalna, lekko kwaśna. Maliny źle reagują na długi okres suszy. W uprawach plantacyjnych konieczne jest więc wykonanie nawodnienia. Należy jej zapewnić dużo światła słonecznego i miejsce osłonięte od wiatru.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png