Trwa przedsprzedaż oferty sezonowej wysyłkę rozpoczynamy od 15 października.

W tej kategorii umieściliśmy dla Was uwielbiane przez wszystkich krzewy - malina z odkrytym korzeniem. W naszym asortymencie posiadamy malinę Pokusa, malinę czarną Bristol, malinojeżynę, malinę żóltą Golden Queen, malinę Polana.

Malina z odkrytym korzeniem osiąga maksymalnie 2 m wysokości - rzecz jasna, zależne jest to od odmiany, na jaką się zdecydujemy. Krzewy malin są samopylne, a z ich owoców można zrobić wiele przetworów - dżemów, soków czy win. Surowe owoce również rewelacyjnie smakują. Są jednak bardzo delikatne - niezbyt dobrze znoszą transport czy zbyt długie przechowywanie!

Większość oferowanych przez nas krzewów malin odporna jest na mrozy, ale również źle znosi suszę - dlatego tak ważne jest podlewanie krzewów podczas okresu letniego. Malina potrzebuje żyznej gleby i osłony przed wiatrem. Czy wiedzieliście, że niektóre krzewy malin owocują dwurkotnie? U nas będą to Pokusa, Golden Queen oraz Polana.

Owoce, w przypadku każdej z oferowanych przez nas odmian są słodkie w smaku. Dodatkowo, niektóre krzewy doskonale nadadzą się jako dekoracja ogrodu czy balkonu. Owoce pięknie się prezentują - szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na Golden Queen oraz Bristol. Dbamy o to, aby każde drzewko czy krzew, które wysyłamy nie ucierpiały w transporcie. Dlatego korzenie zabezpieczamy balotem z hydrożelem. Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu! Jeśli macie pytania dotyczące sposobu uprawy - albo jakiekolwiek inne wątpliwości - zachęcamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl