Jeśli szukasz oryginalnej rośliny do swojego sadu czy ogrodu, migdałowiec z odkrytym korzeniem z pewnością Cię zachwyci! Roślina ta świetnie radzi sobie w naszym klimacie, ponieważ jest bardziej odporna na mrozy. Co więcej, migdałowiec z odkrytym korzeniem posiada bardzo dekoracyjne kwiaty. Wysokie drzewko będzie wyjątkową ozdobą, która przyciągnie spojrzenia!


Dlaczego warto zwrócić uwagę na krzewy migdałowe z odkrytym korzeniem? Powód jest bardzo prosty. Ta roślina nie jest bardzo popularna, ale bardzo efektowna. Wierzymy, że już wkrótce będzie miała swoją wierną rzeszę zwolenników! Co więcej, owoce migdałowca są bardzo smaczne - nadają się do różnego rodzaju wypieków, sałatek i innych wyrobów!


Za co uwielbiamy krzewy migdałowe z odkrytym korzeniem? Przede wszystkim za ich piękny wygląd i smaczne owoce, o czym wspomnieliśmy, ale warto również dodać, że roślina ta nie jest trudna w utrzymaniu. Jak więc o nią dbać?


Przede wszystkim, migdałowiec potrzebuje żyznej, zasobnej w wodę gleby. Najlepiej, aby zasadzony został w słonecznym, bezwietrznym miejscu. Co jeszcze? W przypadku migdałowca Halls Hardy, aby upewnić się, że jakość owoców pozostanie taka sama, drzewko należy co jakiś czas intensywnie ciąć.


W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór migdałowców. Zamawiając u nas drzewko lub krzew możesz mieć pewność, że zostanie odpowiednio zabezpieczony. Tak, aby nic nie wydarzyło się w transporcie. Nie moglibyśmy na to pozwolić! Bardzo dbamy o nasze rośliny i nie pozwalamy sobie na pomyłki!


Dlaczego warto wybrać nasz sklep? Jesteśmy profesjonalistami - rośliny to nasza pasja! Uwielbiamy naszą pracę i wiemy, co zrobić, aby drzewka i krzewy były w jak najlepszej kondycji. Chcemy dostarczać naszym Klientom wyłącznie najlepsze jakościowo rośliny!
Już dziś sprawdź, co możesz wybrać dla siebie. Nie zapomnij zajrzeć do pozostałych kategorii naszego sklepu. Wiemy, że możemy Cię zaskoczyć! Dlatego nie zwlekaj i już dziś sprawdź, co dla Ciebie mamy! Życzymy udanych zakupów! Potrzebujesz porady? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl