W tej kategorii znajduje się orzech włoski z odkrytym korzeniem. Drzewko to nie jest wymagające - doskonale znosi i mrozy, i suszę. Niewątpliwie jest to jego ogromna zaleta. Dlaczego warto kupić orzech włoski z odkrytym korzeniem? Drzewo to jest długowieczne, daje plony, które można spożywać od razu, a także przechowywać przez bardzo długi czas (rzecz jasna, w odpowiednich warunkach). W polskich warunkach orzech włoski urosnąć może nawet do 15 metrów! Jest doskonałym rozwiązaniem do ogrodu - latem da schronienie przed słońcem.

Mimo że orzech włoski doskonale poradzi sobie z różnymi warunkami, warto zadbać o to, aby posadzony był w miejscu, w którym będzie mieć dużo światła słonecznego, a także uchronić go przed wiatrem. Jeśli istnieje taka możliwość, warto zadbać również o odpowiednią glebę - orzech włoski lubi żyzną, próchniczą i umiarkowanie wilgotną - dobrze, jeśli będzie bogata w wapń. Może być też i obojętna, i zasadowa. Dbając o ten aspekt można mieć pewność, że drzewko ma wszystko, czego mu potrzeba! Ciekawostką jest fakt, że orzechy włoskie wydają lepsze plony, gdy zasadzane są obok siebie.

W naszym asortymencie znajdują się drzewka z odkrytym korzeniem, a także w doniczkach. Dbamy, aby rośliny docierały w nienaruszonym stanie - dlatego na czas transportu zabezpieczone będą w balocie z hydrożelem.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi kategoriami naszego sklepu. W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy i doradzimy. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl