Trwa przedsprzedaż oferty sezonowej wysyłkę rozpoczynamy od 15 października.

W tej kategorii znajdziesz duży wybór bardzo popularnego krzewu - jest to porzeczka z odkrytym korzeniem. W naszym sklepie posiadamy odmiany pienne, takie jak porzeczka biała, porzeczkoagrest Josta, porzeczka czerwona, porzeczka czarna, a także krzaczaste - również porzeczkę czarną, białą i czerwoną. Porzeczki są bardzo łatwe w uprawie, idealnie więc nadają się dla osób początkujących. Maksymalna wysokość krzewu wynosi 2,5 m. Niektóre z odmian porzeczki bardzo obficie owocują - na przykład porzeczkoagrest (który jest również bardzo ciekawą odmianą!) może dać nam aż 6 kg owoców! Owoce porzeczki, w większości przypadków, są również bardzo okazałe.

Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na uprawę porzeczki? Należy się upewnić, że możemy zasadzić je w odpowiednio nasłonecznionym miejscu albo w półcieniu, a także będziemy mieć możliwość podlewania sadzonek w czasie upałów (większość odmian porzeczki niezbyt dobrze znosi suszę). Dobra wiadomość jest taka, że porzeczka dobrze znosi mrozy. Owoce porzeczki doskonale nadają się do przetworów dżemów, soków czy nalewek.

Porzeczka z odkrytym korzeniem pochodzi z Holandii. Przypominamy, że na czas transportu krzewów odpowiednio je zapezpieczamy - dlatego możesz mieć pewność, że sadzonka dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Nie wiesz, który krzew wybrać? Zastanawiasz się nad sposobem uprawy? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl