JABŁOŃ KRONSELSKA W DONICY

JABŁOŃ KRONSELSKA W DONICY
JABŁOŃ KRONSELSKA W DONICY
Podkładka: P14/M26/M7.
Wysokość: przycięta do ok. 150cm.
Stan: donica 3,5l.
Wiek: 2 lata.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 27,76 zł
szt.

Stare odmiany jabłoni w doniczkach czekają na sadowników, którzy chcą czegoś innego, niż popularne i łatwo dostępne drzewka owocowe. Dla wielu z nich to smak dzieciństwa. Często „nowe” odmiany są krzyżówkami, które mają na celu wydać smaczne owoce, przy zachowaniu wysokiej mrozoodporności. A to właśnie w starych odmianach zamknięty jest niepowtarzalny i tak różnorodny smak. Te jabłonie doniczkowe możemy sadzić od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a i tak się przyjmą. To duży atut, kiedy mówimy o tak rzadko już spotykanych odmianach. 

 

Wczesna odmiana jabłoni

Wśród starych odmian jabłoni dostępnych w doniczkach mamy kultowe szlagiery, które docenią prawdziwi koneserzy jabłek. Przede wszystkim Szara Reneta, która jest nie do podrobienia w szarlotce i żadna inna odmiana nie smakuje podobnie.

 

Jabłonie stare odmiany

Unikatowa jest także Malinowa Oberlandzka, rodząca owoce o malinowym kolorze, jakże pyszne i soczyste. Nie można nie wspomnieć takich odmian jak Kronselska, Starking czy Boiken. Każda stara odmiana jabłoni ma charakter, którego próżno szukać w tych uprawianych towarowo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl