• TRUSKAWKA WISZĄCA FRIGO W DONICY

DOSTEPNOŚĆ: W DONICZCE P9

9.11
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Od 1 marca
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

TRUSKAWKA WISZĄCA FRIGO

Truskawka wisząca Frigo to nowoczesny sposób na pozyskanie sporej ilości owoców już w pierwszym roku od posadzenia. Sadzonki przechowywane w szkółce w stanie uśpienia, po przesadzeniu do gleby rosną bardzo szybko i wydaja plon.


Charakterystyka krzewu
Krzew truskawki pnącej Frigo rośnie bardzo szybko, przez wzgląd na proces hibernacji, któremu został poddany. Daje to możliwość sterowania okresem owocowania, tzn. czas posadzenia wyraźnie wskazuje, kiedy pojawią się owoce w pierwszym roku. W każdym kolejnym truskawka owocuje już zgodnie z terminarzem swojej odmiany. Krzewy owocowe dostępne są w doniczkach.

Owoc
Owoce truskawki Frigo są średniej wielkości. Ładnie wybarwiają się na czerwono. Są bardzo smaczne – słodkie i soczyste. Idealne do jedzenia na surowo lub do wykorzystania w kuchni i zrobienia przetworów.

Uprawa
Uprawa truskawki wiszącej jest stosunkowo łatwa. Wystarczy zapewnić jej odpowiednią ilość wody i słońca. Dobrze radzi sobie z mrozem i nie jest podatna na choroby. Nadają się do uprawy zarówno plantacyjnej, jaki i przydomowej, w tym ozdobnej.
Truskawki są samopłodne.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png