• TRUSKAWKA WISZĄCA PINK W DONICY

Brak towaru
12.29
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 26.5
Dostępność Brak towaru
Truskawka wisząca może być uprawiana nie tylko na dużych plantacjach towarowych, ale także w domowych warunkach - na balkonie i tarasie. Taki sposób sadzenia ułatwia ich zrywanie. Spotkamy je także określane jako truskawki pnące lub szpalerowe.
 
Charakterystyka krzewu
Krzewy truskawki wiszącej Pink można posadzić chociażby w doniczce lub skrzynce. Stosuje się też uprawę zawieszoną w donicach, by nie musieć się schylać do owoców. Możliwa jest także hodowla na podporze. Rozłogi pną się w górę, a owoce zwisają na zewnątrz krzaków. Największe plonu uzyskamy w pierwszych 3 latach od posadzenia. Dostępne są krzewy owocowe w doniczkach.
 
Owoc
Owoce truskawki wiszącej Pink są różnej wielkości, zazwyczaj lekko wydłużone. Zależy ona w dużej mierze od warunków glebowych i nasłonecznienia. Jeżeli będą mieć należyty dostęp do wody i światła, owoce urosną duże i soczyste. Są pięknie wybarwione na czerwono. Smakują słodko, bardzo aromatycznie. Truskawki powtarzają się, pierwszymi można się zajadać już w czerwcu, a ostatnimi w październiku.
 
Uprawa
Truskawka wisząca Pink lubi miejsca słoneczne lub półcieniste. Ziemia powinna być przepuszczalna, umiarkowanie wilgotna, ale unikać trzeba długotrwałej suszy. Ph obojętne lub lekko kwaśne. Truskawka jest całkowicie mrozoodporna.
 
Truskawki są samopylne.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png