• WINOROŚL BEZPESTKOWA RELIANCE DONICZKOWANA

DOSTEPNOŚĆ: W DONICZCE, Wysokość krzewu: ok. 40cm.

Brak towaru
18.40
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

WINOROŚL BEZPESTKOWA RELIANCE

Bezpestkowa winorośl Reliance to świetna odmiana do uprawy w polskich warunkach klimatycznych i glebowych. Nie sprawia żadnych trudności nawet amatorom, a odwdzięcza się pysznymi owocami.


Charakterystyka krzewu
Winorośl Reliance rośnie dość dobrze i szybko. Co więcej, to wysoce zdrowy krzew, który dodatkowo obficie plonuje co roku, a pierwsze owoce pojawią się na krzewie już w czwartym roku od zasadzenia. Dostępne są krzewy owocowe w doniczkach.

Owoc
Winorośl Reliance rodzi średniej wielkości owoce, których głównym atutem jest brak nasienia. Sprawia to, że są wygodniejsze w konsumpcji, ale też bezpieczniejsze, np. dla dzieci. Winogrona są smaczne, słodkie, o charakterystycznym truskawkowym aromacie. Zbiory dokonywane są w pierwszej połowie września.

Uprawa
Reliance to winorośl, która odporna jest na mrozy naszego klimatu. Nie atakują jej także choroby. Miejsce nasadzenia powinno być słoneczne, a ziemia mieć odczyn obojętny. Winogrona nie lubią długotrwałej suszy, więc warto zadbać chociażby o umiarkowaną wilgotność gleby, ale nie dopuścić do podmakania i rozwoju pleśni.

Winorośl Reliance jest samopylna.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie