Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • WIŚNIA NANA Z ODKRYTYM KORZENIEM

Wiśnia Nana z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
17.50
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

 

Wiśnia Nana z odkrytym korzeniem to sadzonka idealna do przydomowego sadu. Drzewo jest łatwe w uprawie i rodzi supersmaczne owoce!

Charakterystyka drzewa
Odmiana wiśni Nana to krzyżówka Crisana i Morella Neagra. Rośnie średnio silnie i z czasem kreuje średnio gęstą, rozłożystą koronę. Oferowane drzewa owocowe dają obfite i regularne plony. Dostępne są drzewka owocowe z gołymi korzeniami, sprzedawane wiosną i jesienią.

Owoc
Wiśnie są duże, kuliste, intensywnie czerwone. Smak mają słodko-kwaśny, ale zawierają dużo soku. Owoce są dojrzałe w połowie lipca. I można je kilka dni przetrzymać na drzewie, gdyż nie pękają podczas deszczów.

Uprawa
Wiśnia Nana z odkrytym korzeniem jest drzewkiem owocowym, które będzie świetnie rosnąć na ziemiach w całej Polsce. Ziemia powinna być raczej żyzna, o odczynie obojętnym, przepuszczalna. Nana to wiśnia, która nie poddaje się chorobom, w tym plamistości liści czy rakowi bakteryjnemu. Cięcie wiosenne polega na skracaniu gałęzi o ok. 1/3 i przewodnika około 40-50 cm ponad ostatnią gałęzią. Starsze drzewo lepiej ciąć po zbiorach. Wiśnia Nana jest samopłodna, ale posadzenie innej odmiany w niedalekiej odległości zwiększa szansę na duże zbiory.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png