• WIŚNIA SZKLANKA Z ODKRYTYM KORZENIEM

Wiśnia Szklanka z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
17.54
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Od 5 października
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 26.5
Dostępność Brak towaru

 

Wiśnia Szklanka z odkrytym korzeniem to sadzonka, którą chętnie wybierają zawodowi sadownicy. Odmiana ta jest bowiem bardzo dobra do przetwarzania na soki. Sama uprawa nie przysparza trudności.

Charakterystyka drzewa
Wiśnia Szklanka rośnie silnie i kreuje luźną koronę na kształt kuli. Obfitych plonów możemy spodziewać się w każdym roku, od rozpoczęcia owocowania. W sklepie dostępne są drzewka owocowe z odkrytym korzeniem, wysyłane wiosną i jesienią.

Owoc
Wiśnie są średniej wielkości (do 5 gramów), kuliste, lekko spłaszczone. Mają bardzo intensywny pomarańczowoczerwony kolor i błyszczącą skórkę. Miąższ ma barwę żółtopomarańczową i jest kwaśno-słodki. Pozyskiwany sok jest bezbarwny. Owoce osiągają dojrzałość na przełomie czerwca i lipca.

Uprawa
Wiśnia Szklanka z odkrytym korzeniem jest sadzonką, którą można wybrać bez względu na to, w jakim regionie kraju zakładamy sad. Oferowane drzewa owocowe są odporne na niskie temperatury i choroby. Ziemia powinna być piaszczysto-gliniasta, lekko kwaśna, żyzna. Wiśnia potrzebuje wiosennego cięcia – skrócenia gałązek i przewodnika. W kolejnych latach wykonuje się cięcie letnie i odgina pędy na boki, by rozłożyć nieco koronę.

Zapylacze
Przykładowe zapylacze to: Lucyna, Kelleris 16.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png