• WIŚNIA WCZESNA LUDWIKA Z ODKRYTYM KORZENIEM

Wiśnia Wczesna Ludwika z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
17.67
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Od Od 5 października
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 26.5
Dostępność Brak towaru 


Wiśnia Wczesna Ludwika z odkrytym korzeniem jest sadzonką z grupy tzw. szklanek, czyli wiśni o bezbarwnym, niebrudzącym soku. Polecamy ja amatorom i profesjonalistom, przede wszystkim dlatego, że jest to jedna z najwcześniejszych odmian, a do tego odporna na chłód.Charakterystyka drzewa


Wiśnia wczesna Ludwika rośnie intensywnie i szybko. Z czasem tworzy się wzniosła i gęsta korona, wśród której co roku pojawią się obfite plony. W sprzedaży oferujemy drzewka owocowe z odkrytymi korzeniami, przeznaczone do sadzenia jesienią lub wiosną.

Owoc


Wisienki są średniej wielkości, kuliste, delikatnie spłaszczone, wybarwione na kolor czerwony. Wewnątrz miąższ zabarwiony na pomarańczowy kolor, ale sok jest bezbarwny. W smaku są soczyste i lekko kwaśne. Mają walory konsumpcyjne, ale także przetwórcze. Dojrzałość zbiorcza osiągają w połowie czerwca.Uprawa


Wiśnia Wczesna Ludwika z odkrytym korzeniem jest młodym drzewkiem owocowym, które docenią osoby lubiące bezproblemowe wczesne odmiany. Jest dobrze odporna na mrozy - nie przemarzają korzenie, jak i pąki. Także nie choruje. Podłoże powinno być żyzne, umiarkowanie wilgotne, przepuszczalne, a stanowisko słoneczne. Cięcie wiosenne polega na skróceniu do 2/3 gałązek i przycięciu przewodnika. Z czasem będzie potrzeba cięcia prześwietlającego.


Wiśnia Ludwika Wczesna jest samopylna.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png