• BRZOSKWINIA REDHAVEN Z ODKRYTYM KORZENIEM

Brzoskwinia Redhaven z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

24.08
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu NaN
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

Odmiana pochodząca z USA, jedna z najsmaczniejszych odmian. Mimo tego, że jest w Polsce już bardzo długo, wciąż jest chętnie wybierana. Polecamy ją do każdego ogrodu.Charakterystyka drzewa


Drzewo rośnie silnie do ok. 4m wysokości. Tworzy gęstą, kulistą koronę stąd warto przycinać drzewko. W tym celu wiosną skracamy przewodnik do wygodnej dla nas wysokości aby wytworzyły się nowe pędy. W kolejnych latach konieczne jest wykonywanie cięcia prześwietlającego. Owocuje w sierpniu, obficie oraz corocznie.


Owoc
Owoce są koloru żółtego z pomarańczowoczerwonym nalotem. Waga pojedyńczego może przybierać ok. 180g. Są słodkie z nutą kwasku.


Uprawa
Odmiana lekko podatna na mróz stąd zaleca się sadzenia w ciepliejszych regionach Polski lub zabezpieczenia przed mrozem młodych sadzonek. Najlepiej rośnie w żyznej, napowietrznionej glebie o obojętnym ph. Brzoskwinie warto co rok, wiosną, pryskać miedzianem oraz dokarmiać np. ekologicznie. Drzewko w formie odkrytego korzenia- powinno być zasadzone odrazu po dostarczeniu.
Brzoskwinia Redhaven jest samopylna.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png