WIŚNIE

Każda dostępna w sklepie Drzewka-Faworytka.pl wiśnia z odkrytym korzeniem to zdrowa, wysokiej jakości sadzonka kopana bezpośrednio z gruntu. Nasz asortyment obejmuje różne odmiany wiśni, takie jak m.in.: Nana, Turgieniewska, Debreceni Botermo, Northstar, Nefris, Kelleris, Groniasta oraz wiele innych. Proponujemy ponadto kilka odmian wiśnio-czereśni o dużych, soczystych owocach. Oferowane drzewka są silne, bez złamań, uszkodzeń ani chorób. Są odpowiednio rozwinięte, o optymalnej dla danego gatunku wysokości. Nie mają liści, a ich system korzeniowy jest w bardzo dobrym stanie.

Sadzonki wykopujemy tylko w czasie, gdy trafiają one do sprzedaży, dbając przy tym o nienaruszenie korzeni. Zapewniamy korzystne ceny oraz bezpieczną i szybką dostawę. Każde drzewko odpowiednio zabezpieczamy w transporcie, chroniąc je przed wysuszeniem i uszkodzeniami mechanicznymi, dzięki czemu trafiają one do Klienta w świetnym stanie. Po otrzymaniu przesyłki, zaleca się jak najszybsze zasadzenie drzewek w ziemi.

Dostępne sadzonki można sadzić zarówno w sadach amatorskich, jak i towarowych, z przeznaczeniem na przetwórstwo. Wiśnia z odkrytym korzeniem najlepiej rozwija się zasadzona w słonecznym miejscu, odpowiednio osłoniętym przed silnym wiatrem, na żyznej ziemi o obojętnym odczynie. Drzewka należy sadzić w okresie wczesnej wiosny lub późnej jesieni. Mimo że wiele odmian wyróżnia się dobrą odpornością na mróz, to wersje posadzone przed zimą należy odpowiednio zabezpieczyć przed śniegiem i niskimi temperaturami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium