Wśród dostępnych w sklepie Drzewka-Faworytka.pl drzew owocowych szczególnie polecamy jabłoń z odkrytym korzeniem. Dostępne w naszym sklepie rośliny to sadzonki kopane bezpośrednio z gruntu. Oferujemy bogatą gamę różnych odmian jabłoni. Nasz asortyment obejmuje m.in. jabłonki Jonagold, Witos, Ananas Berżenicki, Alwa, Jester, Cortland, Antonówka oraz wiele innych gatunków. Oferowane rośliny to zdrowe sadzonki bez chorób, złamań i uszkodzeń. Drzewka nie mają liści, a ich system korzeniowy jest w bardzo dobrym stanie. Zapewniamy wysoką jakość roślin. Sadzonki wykopujemy tylko wtedy, gdy trafiają one do sprzedaży, bardzo dbając o nienaruszenie systemu korzeniowego.

W sprzedaży mamy dobrze rozwinięte sadzonki o odpowiedniej dla danej odmiany wysokości. Jabłoń z odkrytym korzeniem najlepiej zasadzić wczesną wiosną (marzec-kwiecień) lub późną jesienią (październik-listopad). Większość odmian wyróżnia się dobrą mrozoodpornością, ale w przypadku posadzenia drzew w okresie jesieni, warto pamiętać o ich odpowiedniej ochronie przed zimą.

Rośliny powinny jak najprędzej trafić do gruntu od chwili zakupu, dlatego zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę zamówień. Odkryty system korzeniowy odpowiednio zabezpieczamy przed uszkodzeniem mechanicznym i wysuszeniem podczas transportu. Jabłonie z odkrytymi korzeniami najlepiej zasadzić w miejscu słonecznym, w którym nie wieją silne wiatry czy też nie występują zastoiska mrozowe. Wybór odpowiedniej lokalizacji pomoże sadzonce lepiej przyjąć się w ziemi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl