🌳🎉Wielka wyprzedaż drzewek owocowych! Skorzystaj z ekskluzywnej zniżki -20% na wszystkie drzewka z odkrytym korzeniem🍒🍑🍏

Sadzonki drzew Mini Kiwi

Mini kiwi jeszcze do niedawna znane było tylko ze sklepowych półek. Teraz każdy może posadzić je w ogrodzie i cieszyć się tymi owocami. Co więcej, uprawa wcale nie jest trudna. Sadzonki drzew mini kiwi w doniczkach pozwalają na szybkie zaadaptowanie się rośliny do nowego miejsca. Do dołka wsadza się całą zawartość pojemnika, więc system korzeniowy nie ulega zniszczeniu ani pomniejszeniu. Także dodatek ziemi, w której roślina rosła w szkółce, jest korzystny i daje dobry początek do rozrastania się. Mini Kiwi jest w większości obcopylne, więc od razu kup też odmianę męską, zapylającą. 

 

Uprawa kiwi w doniczce

Mini Kiwi w donicach znajdziemy w różnych odmianach – jedne dają owoce w kolorze zielonym (Sentyabraskaya, Lucy, Jumbo, Dr Szymanowski), inne w kolorze czerwonym (Ananasnaja, Hardy Red, Weiki). Różne są także wielkości owoców, żebrowania lub ich brak, a przede wszystkim doznania smakowe. Szukajmy odmiany, która podoba nam się wizualnie, a owoce przypadną do gustu, gdyż poza walorami smakowymi, ten krzew ma także zalety dekoracyjne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium