ŚLIWY

W sklepie internetowym Drzewka-Faworytka.pl oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości sadzonek, wśród których dużą popularnością naszych Klientów cieszą się śliwy. W sprzedaży mamy różne gatunki śliw. Śliwy typu węgierka, np. President, W. zwykła, Haganta, Cacanska rana itp., są odmianami o niebieskiej skórce i żółtym miąższu, z dobrze odchodzącą pestką. Jest to gatunek lubiany w Polsce od lat. Węgierki wygodnie się suszy. Śliwy japońskie posiadają szeroką paletę kolorów owoców. Nasz asortyment obejmuje ponadto kilka odmian śliwo-moreli.

Dostępne śliwy rodzą duże, bardzo soczyste, słodkie owoce, które sprawdzają się świetnie do wyrobu dżemów, kompotów, a także do mrożenia i innego rodzaju przetwarzania. Oferujemy odmiany obcopylne, częściowo samopylne oraz samopylne. Osiągają dojrzałość zbiorczą od lipca do października, w zależności od odmiany. Najwcześniejszą jest Oishi-wase. Śliwy lubią odpowiednie nawodnienie, odwdzięczą się dobrym plonem.

Każda oferowana śliwa jest wolna od złamań i chorób. Wykopujemy sadzonki bezpośrednio z gruntu w okresie sprzedaży, co pozwala uzyskać w pełni zdrową, odpowiednio nawodnioną roślinę. Wszystkie sadzonki właściwie zabezpieczamy w transporcie, dzięki czemu Klient otrzymuje nieprzesuszoną, nieuszkodzoną śliwę. Nasadzenia najlepiej wykonać w możliwie najkrótszym czasie po otrzymaniu przesyłki, w okresie wczesnej wiosny bądź jesieni(a także latem, w przypadku wersji w donicy). W przypadku nasadzeń jesienią zaleca się właściwe zabezpieczenie sadzonki przed zimą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium