ŚLIWY / DRZEWA OWOCOWE

W sklepie internetowym Drzewka-Faworytka.pl oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości sadzonek, wśród których dużą popularnością naszych Klientów cieszą się śliwy. W sprzedaży mamy różne odmiany śliw: gatunki bezpestkowe i z pestkami, o różnych wielkościach owoców. Proponujemy m.in. Mirabelki z Nancy, Węgierki dąbrowickie, wczesne i zwykłe, Śliwy Oishi-Wase, Stanley, Renklody, Haganta, Sungold, Królowa Wiktoria, Cacanska Lepotica oraz wiele innych. Nasz asortyment obejmuje ponadto kilka odmian śliwo-moreli.

Dostępne śliwy rodzą duże, bardzo soczyste, słodkie owoce, które sprawdzają się świetnie do wyrobu dżemów, suszu, kompotów, a także do mrożenia, suszenia i innego rodzaju przetwarzania. Oferujemy odmiany obcopylne, częściowo samopylne oraz samopylne. Drzewka cechują się średnią odpornością na mróz. Osiągają dojrzałość zbiorczą w lipcu bądź sierpniu, w zależności od odmiany. Sadzonki wymagają odpowiedniego nawodnienia.

Każda oferowana śliwa jest wolna od złamań i chorób. Wykopujemy sadzonki bezpośrednio z gruntu w okresie sprzedaży, co pozwala uzyskać w pełni zdrową, odpowiednio nawodnioną roślinę. Wszystkie sadzonki właściwie zabezpieczamy w transporcie, dzięki czemu Klient otrzymuje nieprzesuszoną, nieuszkodzoną śliwę. Nasadzenia najlepiej wykonać w możliwie najkrótszym czasie po otrzymaniu przesyłki, w okresie wczesnej wiosny bądź jesieni(a także latem, w przypadku wersji w donicy). W przypadku nasadzeń jesienią zaleca się właściwe zabezpieczenie sadzonki przed zimą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium