🌱 Zamów teraz w przedsprzedaży i otrzymaj rabat -5%! 🚚 Dostawę otrzymasz najwcześniej, jak to możliwe! (od 15 marca)

SADZONKI NEKTARYNKI / DRZEWA OWOCOWE

  • promocja
  • promocja
NEKTARYNA RED GOLD NEKTARYNA RED GOLD
Cena: 23,18 zł 24,40 zł
  • promocja
NEKTARYNA DURBIN W DONICY NEKTARYNA DURBIN W DONICY
Cena: 24,70 zł 26,00 zł
  • promocja
  • promocja
  • promocja
NEKTARYNA DURBIN NEKTARYNA DURBIN
Cena: 23,18 zł 24,40 zł
  • promocja
NEKTARYNA HARBLAZE NEKTARYNA HARBLAZE
Cena: 23,18 zł 24,40 zł
  • promocja

W tej kategorii umieściliśmy dla Was drzewka owocowe - nektaryna z odkrytym korzeniem. Polecamy nektarynę znoszącą siarczyste mrozy - Harco. Mamy także nietypową odmianę o białych owocach - Artic Jay. Każda z odmian, oczywiście, różni się od siebie - dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego drzewka. Ułatwi to wybór idealnej sadzonki!

Drzewko nektarynki

Nektaryna z odkrytym korzeniem może być wrażliwa na warunki pogodowe, dlatego warto zapoznać się z preferowanym terminem sadzenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Obsługa naszego sklepu z pewnością odpowie na wszystkie pytania i doradzi, jakie drzewko wybrać. Warto dodać, że nasze sadzonki dostępne są w przedsprzedaży - wysyłamy je więc w odpowiednich do posadzenia terminach! Pierwszych owoców można spodziewać się już w drugim roku. Należy pamiętać, że w miarę upływu czasu nektaryna będzie dawać coraz bardziej obfite plony!

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, dlatego właśnie dbamy o to, żeby nasze drzewka były najwyższej jakości. Bardzo dbamy o warunki, w jakich rosną, a każdą sadzonkę przed wysłaniem dokładnie sprawdzamy. Pilnujemy, aby żadna nie posiadała żadnych skaz, infekcji czy złamań. Drzewka tuż przed wysyłką przechowywane są w odpowiednich warunkach i ostrożnie przygotowywane do wysyłki. Mamy więc pewność, że sadzonka dotrze do Klienta w stanie nienaruszonym. Nektaryna to chętnie wybierane drzewko - nic dziwnego! Plony zazwyczaj są obfite, owoce - w zależności od rodzaju - mniej lub bardziej słodkie. Nektaryna chętnie wykorzystywana jest do różnego rodzaju przetworów!

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium