Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • Kategorie
  • Szukaj
  • MORWA Z ODKRYTYM KORZENIEM

W tej kategorii znajduje się morwa z odkrytym korzeniem. Posiadamy dwa rodzaje sadzonki - białą oraz czarną. Warto wspomnieć, że morwa posiada owoce wyjątkowo bogate w witaminy i dodatkowo - wyjątkowo smaczne! Warto więc posadzić ją w tym celu, ale krzew sprawdzi się także jako ozdobny żywopłot.

Morwa z odkrytym korzeniem jest rośliną dość wdzięczną - odporna na mrozy, ale mimo wszystko warto zabezpieczyć młode drzewka. Odporna na choroby, łatwa w uprawie. Jest bardzo chętnie wybierana. Warto dodać, że jest również samopylna.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że każde z oferowanych przez nas drzewek jest szczegółowo opisane - dlatego mamy pewność, że klient wie, z jaką rośliną mieć będzie do czynienia! Upewniliśmy się, aby zawrzeć informacje dotyczące czasu uprawy i pierwszych zbiorów.

Co wyróżnia nasz sklep? Fakt, że bardzo dbamy o nasze sadzonki. Pilnujemy, aby przed wysyłką były w odpowiednim miejscu, a także szczegółowo sprawdzamy każdą sadzonkę. Zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem, tak więc kilkukrotnie upewniamy się, że wysyłane przez nas drzewka nie mają infekcji, nie są złamane i nie mają skaz. Co więcej, każde drzewko jest odpowiednio przygotowywane do wysyłki - chcemy mieć pewność, że roślina, gdy dotrze do Klienta, będzie w idealnym stanie. Zdajemy sobie sprawę, co może zadziać się w transporcie, dlatego pilnujemy, aby każde drzewko było odpowiednio zabezpieczone.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Udanych zakupów!

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 299PLN

Pomoc Przy Wyborze Odpowiedniego Produktu
100% Gwarancji darmowego zwrotu

Do 10 dni od zakupu danej rośliny

Pomoc Przy Wyborze Odpowiedniego Produktu
100% Gwarancji darmowego zwrotu

Do 10 dni od zakupu danej rośliny