SADZONKI CZEREŚNI / DRZEWA OWOCOWE

Asortyment sklepu Drzewka-Faworytka.pl obejmuje szeroki wybór sadzonek różnych gatunków drzew, wśród których dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się czereśnia z odkrytym korzeniem, dostępna w wielu odmianach. W ofercie mamy m.in. czereśnie Buttnera czerwone, Summit, Burlat, Rivan, Sweetheart, Regina oraz Kordia. Proponujemy też oryginalne odmiany, takie jak Kanarkowa albo Letniskowa z dużymi, bardzo słodkimi owocami o żółtej skórce. Na uwagę zasługują również sadzonki czereśnio-wiśni Meteor lub Hortensja. Jeżeli brakuje nam miejsca w ogrodzie, polecamy samopylną Lapins. Odmiany o największych owocach w Polsce to Bawole Serce, Sunburst i Siestronka. Tak duży wybór gwarantuje, że każdy znajdzie w naszej ofercie drzewka w pełni odpowiadające konkretnym potrzebom.

Każda dostępna czereśnia z odkrytym korzeniem to wysokiej jakości, zdrowa sadzonka przeznaczona do nasadzeń amatorskich lub towarowych, w zależności od odmiany. Drzewka są wykopywane sezonowo i z dużą starannością. Ich systemy korzeniowe są w świetnym stanie. Sadzonki są wolne od chorób, złamań czy innego rodzaju uszkodzeń. Naziemna część nie ma liści. Oferowane czereśnie z odkrytymi korzeniami rodzą soczyste, smaczne owoce. Większość odmian cechuje się bardzo dobrą odpornością na mróz i niekorzystne warunki atmosferyczne. Należy je sadzić na słonecznym obszarze, chronionym przed silnym wiatrem, w okresie wiosny lub jesieni.

Nasz sklep zapewnia bardzo konkurencyjne ceny oraz sprawną i bezpieczną dostawę sadzonek. Wszystkie wysyłane drzewka są odpowiednio zabezpieczone w transporcie, dzięki czemu docierają do Klienta nieprzesuszone i bez uszkodzeń mechanicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium