Krzewy pigwy / drzewa owocowe

PIGWA GRUSZKOWA PIGWA GRUSZKOWA
Cena: 15,00 zł 25,00 zł
  • promocja
PIGWA JABŁKOWA PIGWA JABŁKOWA
Cena: 15,00 zł 25,00 zł
  • promocja

W tej kategorii znajduje się pigwa. Posiadamy dwa rodzaje drzewka - pigwę gruszkowatą i pigwę jabłkową. Wszystkie sadzonki dostępne są w przedsprzedaży, wysyłane w momencie, kiedy jest idealny czas na ich uprawę. Co więcej, każde drzewko jest szczegółowo opisane - stąd od razu wiadomo, jak należy dbać o daną sadzonkę! Zależy nam, aby Klient od razu wiedział, co kupuje.

Jakie są zalety pigwy? Można przetwarzać ją na naprawdę wiele sposobów! Pigwa z daje również piękne owoce, pięknie kwitnie i rewelacyjnie pachnie. Jest idealnym drzewkiem ozdobnym! Drzewo pigwy dobrze radzi sobie z mrozami i chorobami, jednak radzilibyśmy i tak je zabezpieczyć przez pierwszą zimę. 

Zachęcamy Was również do sprawdzenia, co przygotowaliśmy też w innych kategoriach! Jesteśmy przekonani, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Co sprawia, że nasze rośliny są wyjątkowe? Przez to, że należycie o nie dbamy, są to drzewa i krzewy najwyższej jakości! Nie idziemy na kompromisy. Dbamy o to, żeby sadzonka przed wysyłką była dokładnie sprawdzona - upewniamy się, że nie ma żadnych chorób, skaz, czy nie jest połamana. Odpowiednio przygotowujemy rośliny do wysyłki - nie pozwalamy na to, by cokolwiek stało się w transporcie! Zadowolenie naszych Klientów traktujemy priorytetowo. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Sprawdźcie, jakie piękne okazy dla Was przygotowaliśmy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium