Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • CZEREŚNIA KOLUMNOWA SILVA ODKRYTY KORZEŃ

Czereśnia Kolumnowa Silva z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
27.82
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Silva to czereśnia kolumnowa z odkrytym korzeniem, która w Polskiej ziemi przyjmuje się równie dobrze, jak w gruncie rodzimej Kanady. Jest to bardzo smaczna odmiana, chętnie wybierana na działki i do ogrodów.

Charakterystyka drzewa
Kolumnowa czereśnia Silva rośnie średnio silnie, cały czas zachowując zwarty pokrój. Dorosłe drzewko owocowe osiąga wysokość pomiędzy 2,5 a 3 m. Sadzonka z odkrytymi korzeniami nadaje się do zakładania ogrodu późną jesienią lub wczesną wiosną. Może trafić także do dużej donicy.

Owoc
Sercowate owoce są średniej wielkości i duże, ze skórką w intensywnie czerwonym kolorze. Miąższ jest jędrny i soczysty. W smaku bardzo słodki i przyjemny. Zbiory przypadają na przełom lipca i sierpnia – wiele zależy od stanowiska i ilości światła. Można je przetrzymać kilka dni na drzewie, gdyż owoce nie pękają od deszczu. Idealne są do jedzenia na surowo, używania w kuchni lub przetwarzania na dżemy i soki.

Uprawa
Czereśnia kolumnowa Silva jest mrozoodporna i niepodatna na choroby. Wymaga ziemi bogatej w składniki pokarmowe, zasobnej w wodę, o obojętnym odczynie pH. Miejsce zasadzenia powinno być słoneczne i osłonięte od silnych wiatrów.

Kolumnowa czereśnia Silva jest samopylna.

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży czereśnie kolumnowe z odkrytym korzeniem,
ale pełna oferta zawiera także czereśnie kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png