Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • CZEREŚNIA KOLUMNOWA VICTORIA ODKRYTY KORZEŃ

Czereśnia Kolumnowa Victoria z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
28.16
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru
Victoria to czereśnia kolumnowa z odkrytym korzeniem, która po posadzeniu szybko stanie się piękną ozdobą ogrodu. Wiosną podczas kwitnienia będzie zachwycać pięknem kwiatów, a późnym latem smakiem owoców.

Charakterystyka drzewa
Czereśnia kolumnowa Victoria rośnie silnie i finalnie dorasta do 2-3 metrów wysokości. Jest jeden główny przewodnik i od niego wyrastają długopędy i krótkopędy, układające się równolegle. Drzewka owocowe kolumnowe można sadzić w gruncie lub w donicach.

Owoc
Owoce są duże, sercowate. Na zewnątrz intensywnie ciemnoczerwona skórka, czasami wręcz czarna. Wewnątrz pyszny miąższ, bardzo słodki. Wspaniale smakują na surowo, jako przekąska lub w deserach. Dojrzałość zbiorczą osiągają w sierpniu.

Uprawa
Victoria to czereśnia kolumnowa, która najlepiej czuje się w ziemi żyznej, lekko zasadowej, dobrze wilgotnej, ale nie podmokłej. Stanowisko powinno być słoneczne, ale jednocześnie osłonięte od silnych wiatrów. Co do zasady czereśnia Victoria nie wymaga cięcia, ale ze względu na to, że wytwarza długopędy i krótkopędy, może się za bardzo zagęszczać i wymagać delikatnego prześwietlenia.
Czereśnia Victoria jest odmianą samopylną.

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży czereśnie kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także czereśnie kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png