• CZEREŚNIOWIŚNIA METEOR Z ODKRYTYM KORZENIEM

Czereśniowiśnia Meteor z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 165cm

18.39
Wysyłka w ciągu Od 1 października
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

Zostaw telefon

WYSYŁKA (od 1 pazdziernika do 1 grudnia) oraz (od 1 marca do 1 maja) w zależnosci od warunków pogodowych oraz w kolejności zamówień.

 

Czereśniowiśnia Meteor z odkrytym korzeniem to sadzonka bardzo wcześnie owocującej odmiany. Owoce są bardzo cenione wśród konsumentów! Uprawa jest łatwa, więc nawet amator może to drzewko posadzić w swoim ogrodzie.

Charakterystyka drzewa
Czereśniowiśnia rośnie silnie i kreuje gęstą koronę, układającą się w owalny kształt. Plonuje co roku bardzo obficie, a pierwsze owoce zbierzemy w 2. lub 3. roku od posadzenia. Dostępne są drzewka owocowe z odkrytym korzeniem, które powinny trafić do ogrodu jesienią lub wiosną.

Owoc
Owoce są duże lub bardzo duże (nawet 7-8 gramów), sercowate, wybarwione na intensywnie czerwony kolor. Mają walory deserowe – są smaczne, ze sporą ilością soku. Można je także przetwarzać właśnie na soki lub koncentraty. Dojrzałość zbiorcza przypada na czerwiec.

Uprawa
Czereśniowiśnia Meteor z odkrytym korzeniem może być sadzona we wszystkich regionach kraju. Drzewko dobrze przyjmuje się zarówno jesienią, jak i wiosną. Ma wysoką odporność na mrozy i popularne choroby. Stanowisko powinno być słoneczne lub półcieniste. Ziemia żyzna, o umiarkowanej wilgoci, obojętna. Cięcie wiosenne polega na skróceniu gałęzi o 1/3. Z czasem wymagane jest cięcie prześwietlające i odświeżające. Czereśniowiśnia Meteor jest samopylna.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie