Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • CZEREŚNIOWIŚNIA METEOR Z ODKRYTYM KORZENIEM

Czereśniowiśnia Meteor z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
22.40
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Czereśniowiśnia Meteor z odkrytym korzeniem to sadzonka bardzo wcześnie owocującej odmiany. Owoce są bardzo cenione wśród konsumentów! Uprawa jest łatwa, więc nawet amator może to drzewko posadzić w swoim ogrodzie.

Charakterystyka drzewa
Czereśniowiśnia rośnie silnie i kreuje gęstą koronę, układającą się w owalny kształt. Plonuje co roku bardzo obficie, a pierwsze owoce zbierzemy w 2. lub 3. roku od posadzenia. Sadzonka szczepiona na podkładce colt, dorasta do ok. 4,5m wysokości. Dostępne są drzewka owocowe z odkrytym korzeniem, które powinny trafić do ogrodu jesienią lub wiosną.

Owoc
Owoce są duże lub bardzo duże (nawet 7-8 gramów), sercowate, wybarwione na intensywnie czerwony kolor. Mają walory deserowe – są smaczne, ze sporą ilością soku. Można je także przetwarzać właśnie na soki lub koncentraty. Dojrzałość zbiorcza przypada na czerwiec.

Uprawa
Czereśniowiśnia Meteor z odkrytym korzeniem może być sadzona we wszystkich regionach kraju. Drzewko dobrze przyjmuje się zarówno jesienią, jak i wiosną. Ma wysoką odporność na mrozy i popularne choroby. Stanowisko powinno być słoneczne lub półcieniste. Ziemia żyzna, o umiarkowanej wilgoci, obojętna. Cięcie wiosenne polega na skróceniu gałęzi o 1/3. Z czasem wymagane jest cięcie prześwietlające i odświeżające. Czereśniowiśnia Meteor jest samopylna.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png