• GRUSZA KOLUMNOWA DECORA® ODKRYTY KORZEŃ

Grusza Kolumnowa Decora z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
27.30
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Decora® to grusza kolumnowa z odkrytym korzeniem, którą możesz uprawiać w ogrodzie lub na tarasie, a nawet na wyższym balkonie. Bardzo smaczna alternatywa dla wszystkich, którzy pragną mieć świeże owoce, ale nie chcą sadzić dużych drzew owocowych.

Charakterystyka drzewa
Drzewo gruszy Decora® rośnie dość silnie i wypuszcza długopędy, układające się równolegle do przewodnika. Wysokość dorosłego drzewka owocowego to około 3 metry. Sadzonka z odkrytym korzeniem może zostać posadzona w gruncie pojedynczo lub w szpalerze, ale także w donicy.

Owoc
Gruszki są duże i mają bardzo apetyczny wygląd. Skórka pięknie czerwieni się, a miąższ jest soczysty i aromatyczny. Dojrzałość zbiorcza przypada na październik, i choć owoce można od razu zjadać, to warto pamiętać, że dobrze przechowują się nawet do początku następnego roku.

Uprawa
Grusza kolumnowa z odkrytym korzeniem to sadzonka, która dobrze przyjmuje się posadzona zarówno jesienią, jak i wiosną. Wymaga jedynie żyznej ziemi, dostępu korzeni do wody oraz słonecznego miejsca. Decora® dobrze znosi chłód i nie poddaje się chorobom.

Kolumnowa grusza Decora® jest samopylna.

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży grusze kolumnowe z o dkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także grusze kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png