• JABŁOŃ KOLUMNOWA GARDEN FOUNTAIN ODKRYTY KORZEŃ

Jabłoń Kolumnowa Garden Fountain z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
26.10
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Garden Fountain to jabłoń kolumnowa z odkrytym korzeniem, którą posadzić możesz w ziemi lub w donicy. To dobry wybór zarówno gdy zakładasz ogród, jak i gdy chcesz mieć jedna niewielką jabłoń przed domem.

Charakterystyka drzewa
Jabłoń kolumnowa Garden Fountain dorasta do wysokości około 3 metrów, ale dzieje się to na przestrzeni kilku lat, gdyż sam wzrost jest raczej powolny. Drzewo ma jeden główny przewodnik i odchodzące od niego krótkopędy. Sadzonka z odkrytym korzeniem przeznaczona jest do sadzenia w czasie jesieni lub wiosny. W pierwsze owoce obrodzi w drugim lub trzecim roku.

Owoc
Jabłka Garden Fountain są średniej wielkości. Skórka w kolorach czerwonym i zielonym. Miąższ jest bardzo smaczny – świetnie zbilansowany smak słodki i kwaśny, do tego aromatyczny i soczysty. Owoce są idealne do jedzenia na surowo lub wykorzystywania w kuchni. Zbiory przypadają na przełom września i października.

Uprawa
Garden Fountain to jabłoń kolumnowa, która dobrze znosi zimowy chłód. Nie poddaje się też chorobom, w tym odporna jest na parcha ani raka. Preferuje stanowisko słoneczne i żyzną glebę o umiarkowanej wilgotności. Drzewka owocowe posadzone w doniczkach warto chować na zimę do altany lub garażu.

Kolumnowa jabłoń Garden Fountain jest samopylna.

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży jabłonie kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także jabłonie kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png