• JABŁOŃ KOLUMNOWA VESNA ODKRYTY KORZEŃ

Jabłoń Kolumnowa Vesna z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
26.12
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Vesna to jabłoń kolumnowa z odkrytym korzeniem idealna do zasadzenia w przydomowym ogrodzie lub w profesjonalnym sadzie towarowym. Dużym atutem jest możliwość zasadzania kolejnych drzewek owocowych w odległości nawet tylko 80 cm od siebie.

Charakterystyka drzewa
Jabłoń kolumnowa Vesna rośnie umiarkowanie silnie i wytwarza tylko krótkopędy. Drzewko owocowe z odkrytym korzeniem przyjmuje się świetnie posadzone zarówno jesienią, jak i wiosną, a pierwsze jabłka pojawiają się najczęściej w trzecim roku.

Owoc
Jabłka są średnie i duże (nawet do 70 gramów). Na zewnątrz jasna skórka w kolorze żółtoczerwonym. Wewnątrz bardzo smaczny i soczysty miąższ. Owoce można zjadać lub przetwarzać. Jabłka dojrzałe są w pierwszej połowie sierpnia.

Uprawa
Vesna to jabłoń kolumnowa, która jest dobrze odporna na mrozy i choroby. Powinna trafić do ziemi urodzajnej, o odczynie pH obojętnym i umiarkowanej wilgotności. Miejsce zasadzenia najlepiej, by było słoneczne. Starsze drzewo można pozbawić starych pędów, jeżeli jest ich zbyt wiele, ale nie jest to regułą. Kolumnowa jabłoń Vesna jest samopylna. 

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży jabłonie kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także jabłonie kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png