Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • JABŁOŃ KOLUMNOWA WALTZ® ODKRYTY KORZEŃ

Jabłoń Kolumnowa Waltz, Wysokość sadzonki: ok. 120cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
26.73
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Jabłoń kolumnowa Waltz jest chętnie wybierana do sadów domowych i niewielkich ogródków działkowych. Ma smaczne owoce, które także cieszą oczy apetycznym wyglądem.

 

Charakterystyka drzewa

Jabłoń Waltz ma pokrój kolumnowy. Drzewa można sadzić w niedalekiej odległości od siebie, optymalnie nawet co 80 cm. Pozwala to zaoszczędzić miejsce w sadzie. Dorastają do wysokości 2 – 3 metrów. Drzewo nie wytwarza długopędów, a tylko pień przewodni i krótkopędy. Pierwszych owoców możemy spodziewać się w trzecim roku od posadzenia.

 

Owoce

Jabłka są średniej wielkości. Skórka wybarwia się na czerwono wraz z dojrzałością owoców. Skórka jest ładnie błyszcząca. W smaku są słodkie i soczyste. Można je zjadać bezpośrednio, ale też przetwarzać i suszyć. Dobrze się też przechowują. Zbiory przypadają na koniec września.

 

Uprawa

Waltz to jabłoń kolumnowa dość dobrze odporna na niskie temperatury. Miejsce posadzenia powinno być słoneczne. Najlepsza ziemia to ta o odczynie obojętnym, żyzna, umiarkowanie wilgotna. Drzewka owocowe można przycinać, co nie spowoduje ich rozkrzewienia. Jabłoń Waltz jest samopylna.

 

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży jabłonie kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także jabłonie kolumnowe w doniczkach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png