Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • JEŻYNA BEZKOLCOWA BLACK SATIN W DONICY

Wiek sadzonki: 1 rok. Późna odmiana, bardzo produktywna o pysznych owocach. Doniczka p9.

Brak towaru
14.75
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaruJ. Black Satin
Jeżyna Jezkolcowa Black Satin cieszy się dużym powodzeniem wśród miłośników tego owocu. Co więcej, jest to polska odmiana, z powodzeniem od lat uprawiana na naszych ziemiach.
Charakterystyka krzewu
Jeżyna Bezkolcowa Black Satin rośnie szybko i intensywnie - długie pędy mogą osiągać nawet 2,5 metra długości. Są na nich nieliczne i raczej nieszkodliwe wypustki, ale w porównaniu do innych odmian, tę możemy nazywać bezkolcową. Krzew można sadzić przy ogrodzeniu, na zbudowanym rusztowaniu lub przy murze. Krzewy owocowe dostępne są z gołymi korzeniami lub w doniczkach.

 


Owoce


Jeżyna Bezkolcowa Black Satin to jeżyna bardzo plenna. Owoce są duże i bardzo soczyste. Smakują wyśmienicie - słodko, ale mają kwaskową nutę. Pierwsze dojrzałe jeżyny znajdziemy na krzewach już w sierpniu, a zbierać je będziemy aż do pierwszych przymrozków. Można je jeść bezpośrednio, mrozić i przetwarzać.Uprawa
Jeżyna Bezkolcowa Black Satin odporna jest na mrozy. Nie atakują jej raczej choroby. Lubi podłoże żyzne, lekko kwaśne, umiarkowanie wilgotne. Powinna mieć dużo dostępu do światła. Nie znosi suszy, więc jeżeli takowe nastają, należy ją podlewać.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png