• NEKTARYNA KOLUMNOWA ALICE ODKRYTY KORZEŃ

Brak towaru
30.02
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru
Nektaryna kolumnowa Alice z odkrytym korzeniem jest mało wymagającą sadzonką. Dobrze radzi sobie zarówno w bardzo urodzajnej ziemi, jak i tej nieco uboższej. Latem uraczy pysznymi owocami, nadającymi się do jedzenia lub przetwarzania.

Charakterystyka drzewa
Nektaryna kolumnowa Alice rośnie średnio silnie, ale za to równo, pięknie pnie się do góry i tworzy kształtną koronę. Owocuje co roku, dość obficie. Nektaryna kolumnowa z odkrytym korzeniem może być uprawiana w donicy na balkonie, tarasie lub przed domem, albo w gruncie w ogrodzie.

Owoc
Owoce są duże, nawet do 120 gramów sztuka. Na zewnątrz żółta skórka, pokryta czerwonym rumieńcem. W środku żółty miąższ, łatwo oddzielający się od pestki. W konsumpcji są słodkie, soczyste – ogólnie smaczne. Owoce dojrzałe są w sierpniu.

Uprawa
Nektaryna kolumnowa Alice z odkrytym korzeniem to dobry wybór dla laików i zawodowców. Drzewko owocowe można uprawiać w sadzie lub w donicy. Dobrze znosi chłody i nie popada w choroby. Stanowisko powinno być słoneczne, wtedy owoce będą smaczniejsze.
Nektaryna Alice jest samopylna.
Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży nektaryny kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także nektaryny kolumnowe w doniczkach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png