• POZIOMKA BARON VON SOLEMACHER W DONICY

Wysokość krzewu: ok. 10cm. Doniczka p9

Brak towaru
5.93 -10% 5.34
Do końca promocji pozostało:
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 26.5
Dostępność Brak towaru

Poziomka Baron von Solemacher – to brzmi co najmniej dumnie i wyniośle. I słusznie, bo krzew ten ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim duże i pyszne owoce, które łatwo uprawiać zarówno w ogrodzie, na działce, jak i w sadzie towarowym. 


Charakterystyka krzewu
Krzew Baron Solemacher rośnie dość silnie i zdrowo, nawet do 20 cm, bez rozłogów. Jest to odmiana plenna, zwłaszcza jeżeli trafi na podatny i dobry jakościowo grunt. Dostępne są krzewy owocowe w donicach.

Owoc
Owoce Barona są duże. Maja jajowaty lub sercowaty kształt. Skórka jest ciemnoczerwona, pokryta na zewnątrz licznymi nasionkami. Wewnątrz jasny, jędrny miąższ, bardzo smaczny w konsumpcji, nieprzesadnie słodki. Owoce dojrzewają od czerwca do października.

Uprawa
Baron Solemacher jest poziomką dość dobrze znoszącą chłody, jednak wymagającą podstawowego zabezpieczenia na zimę. Również nie ma większego problemu z atakowaniem jej przez choroby. Najbardziej uważać należy na pleśń, która mogłaby się pojawić, gdyby krzewy bytowały w podmokłej glebie. Ziemia powinna być żyzna, przepuszczalna, lekko kwaśna.
Poziomki są samopłodne.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png