Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • ŚLIWA KOLUMNOWA ANJA® ODKRYTY KORZEŃ

Śliwa Kolumnowa Anja, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

Brak towaru
26.73
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Anja to kolumnowa śliwka, która wygląda bardzo dekoracyjnie. Owoce są duże, gęsto osadzone, a co najważniejsze, smaczne. Można uprawiać ją w doniczce na tarasie lub werandzie. Jest także idealna do ogrodu, w którym nie ma zbyt wiele miejsca na duże i rozłożyste drzewo.


Charakterystyka drzewa

Śliwa kolumnowa Anja dorasta do wysokości około 2,5 metra. Ma jeden przewodnik oraz odrastające od niego równolegle długopędy. Pierwsze śliwki ucieszą nas już w trzecim roku od posadzenia.

 

Owoc

Śliwa kolumnowa Anja rodzi bardzo duże owoce. Skórka ma ciemnogranatowy kolor i delikatny jasny nalot. Wewnątrz miąższ o zabarwieniu żółtym i bardzo dobrym smaku – słodkim i soczystym. Śliwki zrywamy na przełomie września i października.

 

Uprawa

Anja jest mrozoodporna. Może być sadzona we wszystkich regionach naszego kraju. Jest też dobrze odporna na choroby śliwek, w tym szarkę. Najlepsze miejsce dla niej to lokalizacja słoneczna, bez silnych wiatrów. Gleba powinna być przepuszczalna, umiarkowanie mokra, żyzna. Śliwa kolumnowa Anja jest samopylna.

 

Jesienią i wiosną dostępne są w sprzedaży śliwy kolumnowe z odkrytym korzeniem, ale pełna oferta zawiera także śliwy kolumnowe w doniczkach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png