• ŚLIWA KOLUMNOWA ANJA® ODKRYTY KORZEŃ

Śliwa Kolumnowa Anja, Wysokość sadzonki: ok. 160cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

27.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

Zostaw telefon

WYSYŁKA (od 5 października do 1 grudnia) oraz (od 1 marca do 1 maja).

Anja to kolumnowa śliwka, która wygląda bardzo dekoracyjnie. Owoce są duże, gęsto osadzone, a co najważniejsze, smaczne. Można uprawiać ją w doniczce na tarasie lub werandzie. Jest także idealna do ogrodu, w którym nie ma zbyt wiele miejsca na duże i rozłożyste drzewo.


Charakterystyka drzewa

Śliwa kolumnowa Anja dorasta do wysokości około 2,5 metra. Ma jeden przewodnik oraz odrastające od niego równolegle długopędy. Pierwsze śliwki ucieszą nas już w trzecim roku od posadzenia.

 

Owoc

Śliwa kolumnowa Anja rodzi bardzo duże owoce. Skórka ma ciemnogranatowy kolor i delikatny jasny nalot. Wewnątrz miąższ o zabarwieniu żółtym i bardzo dobrym smaku – słodkim i soczystym. Śliwki zrywamy na przełomie września i października.

 

Uprawa

Anja jest mrozoodporna. Może być sadzona we wszystkich regionach naszego kraju. Jest też dobrze odporna na choroby śliwek, w tym szarkę. Najlepsze miejsce dla niej to lokalizacja słoneczna, bez silnych wiatrów. Gleba powinna być przepuszczalna, umiarkowanie mokra, żyzna.

 

Śliwa kolumnowa Anja jest samopylna.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie