Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • WINOROŚL BEZPESTKOWA RELIANCE W DONICY

DOSTEPNOŚĆ: W DONICZCE, Wysokość krzewu: ok. 40cm.

Brak towaru
18.22
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

Bezpestkowa winorośl Reliance to mrozoodporna odmiana, znosi większość gleb oraz wydaje owoce bez nasion. Nie sprawia żadnych trudności nawet amatorom, a owoce są przepyszne.


Charakterystyka krzewu
Winorośl Reliance rośnie dość dobrze i szybko. Co więcej, to wysoce zdrowy krzew, który dodatkowo obficie plonuje co roku, a pierwsze owoce pojawią się na krzewie już w czwartym roku od zasadzenia. Dostępne są krzewy owocowe w doniczkach.

Owoc
Winorośl Reliance rodzi średniej wielkości owoce, których głównym atutem jest brak nasienia. Sprawia to, że są wygodniejsze w konsumpcji, ale też bezpieczniejsze, np. dla dzieci. Winogrona są smaczne, słodkie, soczyste, o charakterystycznym truskawkowym aromacie. Zbiory dokonywane są w pierwszej połowie września.

Uprawa
Reliance to winorośl, która jest wysoce mrozoodporna. Nie atakują jej także choroby. Miejsce nasadzenia powinno być słoneczne, a ziemia mieć odczyn obojętny. Winogrona nie lubią długotrwałej suszy, więc warto zadbać chociażby o umiarkowaną wilgotność gleby, ale nie dopuścić do podmakania i rozwoju pleśni.

Winorośl Reliance jest samopylna.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png