Wiosenna wyprzedaż aż do -50%! Nie przegap okazji!
  • WIŚNIA DEBRECENI BOTERMO Z ODKRYTYM KORZENIEM

Wiśnia Debreceni Botermo z odkrytym korzeniem, Wysokość sadzonki: ok. 170cm. Korzenie drzewka na czas transportu zabezpieczamy w balocie z hydrożelem.

17.53
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 Dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 503 890 367

WYSYŁKA (od 5 października do 28 listopada) oraz (od 1 marca do 1 maja).

 

Wiśnia Debreceni Botermo z odkrytym korzeniem jest sadzonką chętnie wybieraną do sadów towarowych. Odmiana ta jest bardzo plenna i można przeprowadzać zbiór maszynowy.

Charakterystyka drzewa
Drzewo wiśni rośnie intensywnie i kreuje wyciągniętą ku górze, wzniosłą koronę. Plonuje co roku obficie. Oferujemy drzewka owocowe z gołym korzeniem, gotowe do nasadzeń wiosennych lub jesiennych.

Owoc
Wiśnie są duże, do 7 gramów sztuka. Na zewnątrz czerwona lśniąca skórka, wewnątrz jasny miąższ i czerwony sok. W smaku są kwaskowe, określane, jako smaczne. Dojrzewają na początku lipca. Dużym atutem jest możliwość przeprowadzania zbioru mechanicznego.

Uprawa
Wiśnia Debreceni Botermo z odkrytym korzeniem powinna trafić do dobrej, żyznej ziemi, najlepiej piaszczysto-gliniastej. Dobrze znosi mrozy występujące w naszym klimacie, a także uodporniona jest na typowe choroby. Pierwsze cięcie wykonujemy na wiosnę i skracamy przewodnik i gałązki. Z czasem konieczne będzie cięcie formujące i prześwietlające.

Zapylacze
Debreceni Botermo to wiśnia samopłodna. Obecność innych odmian w sąsiedztwie jest wskazana dla gwarancji świetnego plonu. Najbardziej sprzyja jej Nefris. A sama Debreceni Botermo jest świetnym zapylaczem dla innych.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png