• WINOROŚL REGINA W DONICY

Winrośl Regina doniczkowana, Wysokość krzewu: ok. 40cm.

Brak towaru
19.06
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 17
Kurier 17
Przesyłka za pobraniem 22
Dostępność Brak towaru

Winorośl Regina to wczesna odmiana o wybitnie smacznych owocach. Często możemy ją spotkać na sklepowych półkach. Oferujemy sadzonki winorośli regina w donicy.Charakterystyka krzewu
Grona są luźne i ciężkie(ok. 800g). Potrafi ich rosnąć naprawdę dużo. Krzew rośnie bardzo silnie, tworząc przy tym zgrabne, duże liście. Owoce dojrzewają w połowie sierpnia.

 

Owoc
Skórka cienka i delikatna, zielonego koloru. Z czasem od strony słońca owoce nabierają żółty rumieniec. Kształt jest bardzo charakterystyczny, stożkowaty. Owoce średniej wielkości. W smaku słodko kwaśne, soczyste i przepyszne.


Uprawa
Odmiana mrozoodporna(do -27°C) Nie zapada na choroby, warto jednak od czasu wykonywać opryski , chociażby naturalne. Świetnie sprawdzi się uprawiana pod osłonami, na zewnątrz również rośnie prawidłowo. Lubi glebę żyzną i przepuszczalną o pH 6-7. Zalecane przycinanie na ok. 10 oczek. Lubi umiarkowaną wilgotność. Do dużego plonu warto roślinę dokarmiać, np. obornikiem lub kompostem. Sadzonki należy sadzić w odległości ok. 70cm.
 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

Kontrolowana jakość !

Bez-nazwy-2.png